20:45
Turandot
Teatro stabile Veneto, Padova, Italija
25.10.2019 ob 20:45
16:00
Turandot
Teatro stabile Veneto, Padova, Italija
27.10.2019 ob 16:00
19:30
2. koncert cikla Samospevanje
SNG Maribor, Kazinska dvorana, Maribor
29.10.2019 ob 19:30
19:30
Pepelka
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
8.11.2019 ob 19:30
17:00
Pepelka
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
10.11.2019 ob 17:00
19:30
Pepelka
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
12.11.2019 ob 19:30
19:30
Pepelka
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
13.11.2019 ob 19:30
19:30
Pepelka
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
14.11.2019 ob 19:30
19:30
Pepelka
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
16.11.2019 ob 19:30
19:30
2. koncert cikla Carpe artem
SNG Maribor, Kazinska dvorana, Maribor
20.11.2019 ob 19:30
19:30
Nabucco
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
22.11.2019 ob 19:30
19:30
Nabucco
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
23.11.2019 ob 19:30
19:30
Hora - Cantata
Cankarjev dom, Ljubljana
25.11.2019 ob 19:30
11:30
Peter in volk
Cankarjev dom, Ljubljana
29.11.2019 ob 11:30
17:00
Peter in volk
Cankarjev dom, Ljubljana
30.11.2019 ob 17:00
10:00
Kekec
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
3.12.2019 ob 10:00
12:00
Kekec
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
3.12.2019 ob 12:00
10:00
Kekec
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
4.12.2019 ob 10:00
12:00
Kekec
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
4.12.2019 ob 12:00
17:00
Kekec s Kataleno v živo
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
7.12.2019 ob 17:00
18:00
Trubadur
HNK Zagreb, Zagreb
7.12.2019 ob 18:00
10:00
Kekec
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
9.12.2019 ob 10:00
12:00
Kekec
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
9.12.2019 ob 12:00
10:00
Peter in volk
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
10.12.2019 ob 10:00
11:30
Peter in volk
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
10.12.2019 ob 11:30
19:30
3. koncert cikla Carpe artem
SNG Maribor, Kazinska dvorana, Maribor
11.12.2019 ob 19:30
20:00
Glorious!
SNG Maribor, Stara dvorana, Maribor
11.12.2019 ob 20:00
19:30
Netopir
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
13.12.2019 ob 19:30
19:30
Netopir
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
14.12.2019 ob 19:30
11:00
Hrestač
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
18.12.2019 ob 11:00
19:30
Božični koncert zbora Opere SNG Maribor
Stolna cerkev, Maribor
18.12.2019 ob 19:30
11:00
Hrestač
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
19.12.2019 ob 11:00
19:30
Božični koncert zbora Opere SNG Maribor
Stolna cerkev, Maribor
19.12.2019 ob 19:30
19:30
Božični koncert zbora Opere SNG Maribor
Dominikanski samostan Ptuj, Ptuj
20.12.2019 ob 19:30
19:30
Božično-novoletni koncert simfoničnega orkestra
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
20.12.2019 ob 19:30
19:30
Hrestač
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
21.12.2019 ob 19:30
11:00
Hrestač
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
23.12.2019 ob 11:00
19:30
Božično-novoletni koncert simfoničnega orkestra
Avditorij Portorož, Portorož
23.12.2019 ob 19:30
11:00
Hrestač
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
26.12.2019 ob 11:00
18:00
Hrestač
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
27.12.2019 ob 18:00
20:00
Glorious!
SNG Maribor, Stara dvorana, Maribor
27.12.2019 ob 20:00
20:00
Tango
SNG Maribor, Stara dvorana, Maribor
28.12.2019 ob 20:00
17:00
La traviata
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
31.12.2019 ob 17:00
19:30
La traviata
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
4.01.2020 ob 19:30
19:30
3. koncert Simfoničnega cikla
Dvorana Union, Maribor
9.01.2020 ob 19:30
19:30
Netopir
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
10.01.2020 ob 19:30
18:00
Netopir
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
11.01.2020 ob 18:00
11:00
Planinska roža
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
14.01.2020 ob 11:00
11:00
Planinska roža
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
15.01.2020 ob 11:00
11:00
Planinska roža
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
16.01.2020 ob 11:00
19:30
Planinska roža
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
16.01.2020 ob 19:30
20:45
Giselle
Teatro Nuovo Giovanni da Udine, Videm, Italija
18.01.2020 ob 20:45
19:30
3. koncert cikla Samospevanje
SNG Maribor, Kazinska dvorana, Maribor
21.01.2020 ob 19:30
19:30
Giselle
Teatro Comunale di Modena, Modena
21.01.2020 ob 19:30
19:30
4. koncert cikla Carpe artem
SNG Maribor, Kazinska dvorana, Maribor
30.01.2020 ob 19:30
19:30
Simon Boccanegra
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
7.02.2020 ob 19:30
17:00
Simon Boccanegra
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
9.02.2020 ob 17:00
19:30
Simon Boccanegra
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
11.02.2020 ob 19:30
17:00
Glorious!
Ipavčev kulturni center, Šentjur
12.02.2020 ob 17:00
19:30
Simon Boccanegra
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
13.02.2020 ob 19:30
19:30
Simon Boccanegra
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
15.02.2020 ob 19:30
19:30
4. koncert Simfoničnega cikla
Dvorana Union, Maribor
20.02.2020 ob 19:30
17:00
Pepelka
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
21.02.2020 ob 17:00
18:00
Pepelka
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
22.02.2020 ob 18:00
19:30
5. koncert cikla Carpe artem
SNG Maribor, Kazinska dvorana, Maribor
5.03.2020 ob 19:30
19:30
Falling Angels
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
6.03.2020 ob 19:30
17:00
Falling Angels
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
8.03.2020 ob 17:00
19:30
Falling Angels
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
10.03.2020 ob 19:30
19:30
Falling Angels
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
11.03.2020 ob 19:30
19:30
Falling Angels
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
13.03.2020 ob 19:30
19:30
Falling Angels
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
14.03.2020 ob 19:30
19:30
Faust
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
20.03.2020 ob 19:30
17:00
Kekec
SNG Drama Ljubljana, Ljubljana
27.03.2020 ob 17:00
11:00
Kekec
SNG Drama Ljubljana, Ljubljana
28.03.2020 ob 11:00
17:00
Kekec
SNG Drama Ljubljana, Ljubljana
28.03.2020 ob 17:00
19:30
Marpurgi
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
3.04.2020 ob 19:30
19:30
Marpurgi
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
4.04.2020 ob 19:30
17:00
Marpurgi
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
5.04.2020 ob 17:00
19:30
Marpurgi
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
7.04.2020 ob 19:30
19:30
Marpurgi
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
9.04.2020 ob 19:30
18:00
Prevzetnost in pristranost
HNK Zagreb, Zagreb
11.04.2020 ob 18:00
19:30
Marpurgi
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
14.04.2020 ob 19:30
19:30
Pepelka
Cankarjev dom, Ljubljana
20.04.2020 ob 19:30
19:30
4. koncert cikla Samospevanje
SNG Maribor, Kazinska dvorana, Maribor
21.04.2020 ob 19:30
11:00
Smrt v Benetkah
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
23.04.2020 ob 11:00
19:30
5. koncert Simfoničnega cikla
Dvorana Union, Maribor
23.04.2020 ob 19:30
19:30
Smrt v Benetkah
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
24.04.2020 ob 19:30
19:30
6. koncert cikla Carpe artem
SNG Maribor, Kazinska dvorana, Maribor
14.05.2020 ob 19:30
19:30
Madama Butterfly
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
15.05.2020 ob 19:30
17:00
Madama Butterfly
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
17.05.2020 ob 17:00
19:30
Madama Butterfly
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
19.05.2020 ob 19:30
19:30
Madama Butterfly
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
21.05.2020 ob 19:30
19:30
Madama Butterfly
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
23.05.2020 ob 19:30
19:30
5. koncert cikla Samospevanje
SNG Maribor, Kazinska dvorana, Maribor
2.06.2020 ob 19:30
19:30
6. koncert Simfoničnega cikla
Dvorana Union, Maribor
4.06.2020 ob 19:30
19:30
Hora - Cantata
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
5.06.2020 ob 19:30
19:30
Hora - Cantata
SNG Maribor, Velika dvorana, Maribor
6.06.2020 ob 19:30